... ...

GRUPA WB po raz trzeci wyróżniła najlepszego kooperanta przyznając nagrodę Niebieskiej Wstęgi. Celem jest uhonorowanie firmy, która poprzez stałe doskonalenie osiąga najwyższą jakość i poziom świadczonych usług.

Spółka Rosomak z Siemianowic Śląskich została laureatem nagrody Niebieskiej Wstęgi. Wyróżnienie, przyznawane już po raz trzeci podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, jest wyrazem uznania dla najlepszego kooperanta GRUPY WB.

Filozofia biznesowa Grupy wyraża się w oferowaniu rozwiązań unikatowych w skali świata, które znajdują nabywców na najbardziej wymagających rynkach. Godni zaufania kontrahenci to klucz do uzyskania przewagi rynkowej i umacniania pozycji polskich spółek zarówno w kraju jak i za granicą.

Statuetka Niebieskiej Wstęgi ma na celu uhonorowanie firmy, która poprzez stałe doskonalenie osiąga najwyższą jakość i poziom świadczonych usług.

Rosomak S.A. od wielu lat prowadzi projekty wspólnie z GRUPĄ WB. Współpraca tych dwóch liderów sektora obronnego w Polsce oparta jest na wymianie doświadczeń, wiedzy i technologii.

Ogromny profesjonalizm, rzetelność i ciężka praca spółki Rosomak przekłada się nie tylko na nagrody, jakimi wielokrotnie honorowano wspólne projekty przez szereg lat. To przede wszystkim szacunek i zaufanie Sił Zbrojnych RP, którym dostarczane są najbardziej zaawansowane rozwiązania.

Ceremonia wręczenia statuetki Niebieskiej Wstęgi odbyła się podczas MSPO w pawilonie GRUPY WB (w Hali F na stoisku F-28).

zdjęcie:  Grupa WB