... ...

Wicemarszałek Krzysztof Bosak zapowiedział, że jeszcze przed świętami odbędzie się zamknięte posiedzenie Sejmu w sprawie obronności i bezpieczeństwa w Polsce. - To powinien być temat numer jeden - stwierdził polityk Konfederacji.

Krzysztof Bosak był w czwartek 22 lutego gościem na antenie Polsat News. Podczas rozmowy poruszono kwestie takie jak bezpieczeństwo i kondycja NATO oraz obronność w kontekście zagrożenia ze strony Rosji. Zdaniem wicemarszałka to właśnie te tematy powinny być priorytetem w Polsce. - To powinien być temat numer jeden - powiedział polityk Konfederacji i poinformował, że w tej sprawie odbędzie się posiedzenie Sejmu.

Krzysztof Bosak zapowiedział zamknięte posiedzenie Sejmu ws. obronności

- Wedle mojej wiedzy, jeszcze przed świętami Wielkiej Nocy będziemy mieli w Sejmie specjalne posiedzenie na temat bezpieczeństwa i obronności - poinformował Krzysztof Bosak. Dodał, że będzie ono zamknięte. Dokładna data spotkania nie jest jeszcze znana. Polityk Konfederacji zaznaczył, że jego ugrupowanie wnioskowało o informację w kwestii bezpieczeństwa. - W odpowiedzi usłyszałem, że informacji nie będzie, ale będzie odpowiednie posiedzenie Sejmu - powiedział wicemarszałek.

Źródło: www.wojskones.pl 

Więcej: https://next.gazeta.pl  >>>