... ...

Służba Kontrterrorystyczna Policji „BOA" zaprasza na dzień otwarty służby kontrterrorystycznej. Mundurowi przygotowali pokazy statyczne śmigłowców, pojazdów specjalnych oraz środków transportu. Impreza odbędzie się 20 października br. (piątek), w godzinach 12:00-15:00 na lotnisku Bemowo (wjazd od ul. Radiowej).

Dla odwiedzających zaprezentowane zostanie wyposażenie specjalne m.in.: wyposażenie i sprzęt do prowadzenia działań bojowych w terenie leśnym i zurbanizowanym, sprzęt wysokościowy, sprzęt do prowadzenia działań bojowych w środowisku wodnym, wyposażenie i sprzęt do realizacji działań bojowych w środowisku skażonym. Będzie można również zobaczyć broń, która jest wykorzystywana w realnych działaniach bojowych. 

Osoby zainteresowane służbą w Centralnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji „BOA” uzyskają informacje o możliwości zatrudnienia oraz warunkach przyjęć. To doskonała okazja, aby porozmawiać z operatorami jednostki kontrterrorystycznej o charakterze ich pracy, systemie wynagrodzeń, możliwościach rozwoju, jak również zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

źródło: CPKP "BOA"