... ...
Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej zaprasza wszystkich biegaczy na wyjątkowy bieg terenowy pod nazwą „Przybij Piątkę z CSWOT”, który odbędzie się już 25 maja br. na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Bielawy.  
 
„Organizowany bieg jest częścią obchodów święta naszego Centrum. Tym razem wydarzenie to skierowaliśmy nie tylko do naszych żołnierzy, ale mamy nadzieję, że rzucone wyzwanie podejmą także przedstawiciele innych Jednostek Wojskowych, służb mundurowych, a także lokalni biegacze, którzy chcieliby się sprawdzić na przygotowanej przez nas trasie z przeszkodami.” – powiedział płk dr Przemysław Żukowski komendant Centrum Szkolenia WOT. 
 
Na uczestników biegu czekać będzie ok. 5 kilometrowa trasa z przygotowanymi przeszkodami w postaci m.in. czołgania, pokonanie toru z opon czy też innych atrakcji. Udział w biegu jest bezpłatny, regulamin oraz informacje szczegółowe dotyczące zapisów zamieszczone są na stronie internetowej https://cswot.wp.mil.pl/aktualnosci/przybij-piatke-z-cswot/
 
Program biegu:
• 7.30- przyjazd zawodników
• 7.45- odprawa techniczna i pobranie numerów startowych
• 8.00- start biegu
• 10.00- uroczyste zakończenie
 
Jak informuje por. Krzysztof Wójcik, rzecznik CS WOT, liczba miejsc ograniczona – do 60 uczestników. Oddzielna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn. O udziale w biegu decyduje kolejność zgłoszeń.